
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AV |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 21.948717 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of AV-21.948717MAHV-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 37.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 17PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 21.948717MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
CONN HEADER SMD 34POS 2.54MM