
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT214 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 27 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT21412BA38-27.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 19.2000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
RES ARRAY 10 RES 100K OHM 20SSOP
MEDICAL LOW PROFILE 1.5IN HEIGHT
CRYSTAL 27.000MHZ 12PF SMD
M8 3P RT ANGLE SINGLE ENDED X 4M