
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | IXA12 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 26 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of IXA12-HF5F10-26.000MHZ is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 15MHZ 10PF SMT
CRYSTAL 15.3600MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
XTAL OSC XO 32.7680KHZ HCMOS SMD
TERM BLK 20P SIDE ENTRY 5MM PCB
DC DC CONVERTER 15V 50W