
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM12W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 38.4 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 7pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.016" (0.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM12W-38.4000MHZ-7-K2Z-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 16.0132MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 22PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD
CONN DIN RCPT 32POS PCB GOLD
CONN HDR .100" 34POS
TRIAXIAL STRAIGHT CLAMP PLUG FOR