
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 7A |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 20pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.053" (1.35mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 7A25000067 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 12.2880MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 49.1520MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
CONN RCPT MALE 21P GOLD SLDR CUP