
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT324 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24.576 MHz |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT32412FE38-24.576MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 3.6864MHZ 18PF SMD
FIXED IND 820NH 3.5A 18 MOHM SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD
TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB
FIXED IND 68NH 440MA 250 MOHM