
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | C16 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 32 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±15ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.016" (0.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of C16-32.000-8-1520-M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
XTAL OSC TCXO 122.8800MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
ABS 1.75MM GREEN 1KG REEL