
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM12W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 31.25 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 4pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 150 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.016" (0.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM12W-31.2500MHZ-4-D1X-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 52.0000MHZ 9PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD
FIXED IND 560UH 520MA 930 MOHM
CRYSTAL 31.2500MHZ 4PF SMD
CONN HEADER SMD 22POS 1.27MM
CONN SMA PLUG STR 50 OHM SOLDER