
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HC49/4HSMX |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 4 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 30pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 130 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | HC-49/US |
| Size / Dimension: | 0.449" L x 0.150" W (11.40mm x 3.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.169" (4.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of LFXTAL011300REEL is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 5.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 12PF SMD
CAP CER 75PF 250V NP0 0603
CRYSTAL 4.0000MHZ 30PF SMD
BOARD EVAL FOR LTC3446EDE
XHP35.2 STARBOARD WHITE 3000K