
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 7V |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 14.7456 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 7V-14.7456MAHQ-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 14PF SMD
FIXED IND 47UH 2.5A 88MOHM SMD
FIXED IND 1UH 1.71A 57.6 MOHM
CRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD