
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT324 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 27.12 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT32418DA38-27.120MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMT
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
FIXED IND 10UH 4A 25 MOHM SMD
FUSE AUTO 15A 32VDC BLADE MINI
CRYSTAL 27.1200MHZ 18PF SMD
DC DC CONVERTER 5V 150W