
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM11W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 38.4 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 4pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM11W-38.4000MHZ-4-K2Z-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 16.3840MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 4PF SMD
XTAL OSC TCXO 16.367667MHZ
BLUE GECKO, TQFN32, SECURE BOOT
DC DC CONVERTER 36V 600W