
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 445 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 32pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.053" (1.35mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 445C35H24M00000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 28.2240MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 32PF SMD
XTAL OSC XO 200MHZ 2.5V LVPECL
CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 4SMD