
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SaRonix-eCera™ FW |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 32 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of FW3200034 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 4.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 22.1184MHZ 7PF SMD
CAP CER 1206 3.9PF 100V ULTRA ST
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
MEMS OSC XO 7.6800MHZ CMOS SMD
SELF-RETAINING SPACER 6,0 MM