
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT114 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 26 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 150 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.018" (0.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT1148DD16-26.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVCMOS
DSUB SPRING LATCH ASSEMBLY DD
PWR SUPPLY LED DVR AC/DC