
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ECX-1247B |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24 MHz |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Frequency Tolerance: | ±7ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.014" (0.35mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of ECS-240-8-47B-7KM-TR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 39.0000MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 13PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
28A, 100V, 0.018OHM, N-CHANNEL,
DC DC CONVERTER 24V 150W
DC AXIAL FAN 80X80X38MM TACH