
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AT |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 4 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 20pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 150 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | HC-49/US |
| Size / Dimension: | 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.161" (4.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of AT-4.000MAHK-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 4.0000MHZ 20PF SMD
3.81 MM TERMINAL BLOCK PLUG, HOR
TERM BLOCK HEADER 7POS 90 3.5MM
FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM