
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT114 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25 MHz |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 7pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.018" (0.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT1147CB27-25.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
FIXED IND 12NH 1.5A 60 MOHM SMD
LED XLAMP XQE RED 625NM 2SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 7PF SMD
CONN D-SUB RCPT 15POS CRIMP