
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | IQXC-42 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 30 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±15ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of LFXTAL059596REEL is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 11PF SMD
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
CONN RCPT FMALE 7P SILV SLDR CUP
SWITCH LIMIT PB PNL MT DPDT 4A