
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM11 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 26 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM11-141-26.000MHZ-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.0000MHZ 17PF SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
CONN RCPT 8POS 0.1 GOLD PCB
CONN PLUG HSG MALE 37POS INLINE
DC DC CONVERTER 8000V 60W