
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT214 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 16 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±50ppm |
| Load Capacitance: | 11pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 200 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT21411AA38-16.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 52.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 37.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 11PF SMD
CONN RCPT HSG MALE 15POS PNL MT
DC DC CONVERTER 52V 100W