
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ECX-32 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 20 MHz |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 20pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 3000 | ||
| 5000 | ||
| 10000 |
Current price of ECS-200-20-33-CKM-TR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
RES ARRAY 15 RES 330 OHM 16SSOP
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVPECL
CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB