SIT3372AC-1B3-25NC140.000000T
Description
XTAL OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1B3-25NC140.000000T PDF
Type:VCXO
Frequency:140 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±25ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-4E2-28NX432.000000T
SiT3373AC-4E2-28NX432.000000T
XTAL OSC VCXO 432.0000MHZ HCSL
SiT3373AC-2E9-33NH256.000000T
SiT3373AC-2E9-33NH256.000000T
XTAL OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
SiT3373AC-1B3-28NY222.527472T
SiT3373AC-1B3-28NY222.527472T
XTAL OSC VCXO 222.527472MHZ
SIT3372AC-1B3-25NC140.000000T
SIT3372AC-1B3-25NC140.000000T