SIT1602BI-31-28E-24.000000Y
Description
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BI-31-28E-24.000000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:24 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT5156AI-FK-33E0-50.000000F
SiT5156AI-FK-33E0-50.000000F
XTAL OSC TCXO 50.0000MHZ LVCMOS
SiT3372AI-1B3-28NY200.000000Y
SiT3372AI-1B3-28NY200.000000Y
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
SIT8208AC-G3-28S-66.000000T
SIT8208AC-G3-28S-66.000000T
MEMS OSC XO 66.0000MHZ LVCMOS LV
SIT1602BI-31-28E-24.000000Y
SIT1602BI-31-28E-24.000000Y
SiT3372AI-4B3-25NY133.650000Y
SiT3372AI-4B3-25NY133.650000Y
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
SiT3372AC-2B9-25NB76.800000X
SiT3372AC-2B9-25NB76.800000X
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS