
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si514 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 24.576 MHz |
| Function: | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 26mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 514CCC000148BAGR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 66.66666MHZ H/LVCMOS
XTAL OSC XO 168.040678MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 240.0000MHZ LVDS
TEST LEAD BANANA TO PROBE 48"
RES 240 OHM 0.1% 1/16W 0402