SIT8208AC-22-25E-19.200000T
Description
MEMS OSC XO 19.2000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AC-22-25E-19.200000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:19.2 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT8208AI-G3-33S-18.432000T
SIT8208AI-G3-33S-18.432000T
MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV
SiT8008BC-71-25E-100.000000E
SiT8008BC-71-25E-100.000000E
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
SiT3373AI-1E2-30NX307.695484T
SiT3373AI-1E2-30NX307.695484T
XTAL OSC VCXO 307.695484MHZ
SIT8208AC-22-25E-19.200000T
SIT8208AC-22-25E-19.200000T