
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SG3225CAN |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 26 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.6V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 2.2mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.041" (1.05mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SG3225CAN 26.0000M-TJGAB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 32.0MHZ 1.8V SMD
XTAL OSC XO 50.0100MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
CRYSTAL 33.3300MHZ 6PF SMD
XTAL OSC XO 26.0000MHZ CMOS SMD
CONN HEADER SMD 50POS 2MM
DC DC CONVERTER 5.2V 25W