
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 637 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | - |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 66mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 637V8473C2T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 133.33333MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
CAP CER 10000PF 200V X7R 1210
TVS DIODE 85V 137V SOD123FL
XTAL OSC XO 84.7739MHZ LVDS SMD
CONN RCPT MALE 4P SILV SLDR CUP