
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9121 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 125 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 69mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of SIT9121AC-1B2-33E125.000000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 7.3728MHZ CMOS TTL
XTAL OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS
FIXED IND 10UH 550MA 608 MOHM
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
RF SHIELD 0.5" X 3.25" T/H