
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX3 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 200 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 27mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of AX3DAF2-200.0000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 222.527472MHZ LVDS
XTAL OSC XO 30.4290MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 200MHZ 3.3V LVDS
LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS
RESISTOR POWER ADJ 16 OHM 300W
COPPER CABLE