
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si570 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 10 MHz |
| Function: | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±7ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 108mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of 570BCB000112DG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 212.5000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC XO 10.0000MHZ LVDS SMD
RF TRANS NPN 20V 650MHZ SMINI3
CONN PLUG MALE 11P GOLD SLDR CUP
55A1122-22-5L/5L-5F987