SIT9120AI-1C1-33S133.000000T
Description
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AI-1C1-33S133.000000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)