
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | BR |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 77.76 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 60mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of BR-77.760MBE-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 19.2000MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
XTAL OSC XO 167.8080MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ CMOS
XTAL OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
NK EDRAWER 12 DUPLEX SC ADAPTERS