
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 155.52 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±70ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 84mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AI-2E2-33NE155.520000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
XTAL OSC VCTCXO 12.0000MHZ
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
DIODE ZENER 10.3V 1W PMDS
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD