
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CCPD-033 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 77.76 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 88mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CCPD-033X-50-77.760 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCTCXO 20.0000MHZ
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
FIXED IND 4.7UH 140MA 400 MOHM
XTAL OSC XO 77.7600MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
2.5 G DWDM TOSA 200KM LC REC