
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SG3225CAN |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 12 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.6V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 1.8mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.041" (1.05mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SG3225CAN 12.0000M-TJGA3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 1.0000MHZ LVCM LVTTL
OPTOISO 5KV 2CH TRANSISTOR 8SMD