CA50C12503IMT
Description
XTAL OSC XO 125.0MHZ 1.8V SMD
DataSheet
CA50C12503IMT PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:125 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):25mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4B9-28NY200.000000X
SiT3372AI-4B9-28NY200.000000X
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL