
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si570 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 148.5 MHz |
| Function: | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±7ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 108mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of 570BCB001530DG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 122.88MHZ 1.8V LVDS
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
HEATSINK 50X50X20MM XCUT
ACS 600V DISTRIBUTION BLK 115A 1
CONN PLUG FMALE 3P SILVER CRIMP