
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT1618 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 25 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 4.7mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of SIT1618AE-22-33N-25.000000E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 57.2000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
XTAL OSC XO 21.005084MHZ CMOS SM
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
IC ADC 12BIT SAR 8VSSOP
CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP