
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | S5 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 80 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 30mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of S533025T-80.000-CT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 33.554432MHZ CMOS SM
XTAL OSC VCTCXO 20.0000MHZ
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ HCSL
XTAL OSC XO 80.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
RES SMD 750 OHM 5% 1/10W 0603
CONN HEADER R/A 14POS 2.54MM