
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TC |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 32.768 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 25mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of TC-32.768MBD-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
CAP CER 1210 1.3PF 10V ULTRA STA
XTAL OSC XO 125.0010MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 32.7680MHZ CMOS SMD
CONN RCPT FMALE 37POS CRIMP