
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX3 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 156.25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 50mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of AX3PAF2-156.2500T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 622.0000MHZ LVPECL
CAP CER 8200PF 100V X7R 0603
XTAL OSC XO 156.25MHZ 3.3V LVPEC
CAP CER 560PF 100V R2H 1206
CONN SOCKET 16-18AWG TIN CRIMP