
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX7 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 800 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 94mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of AX7PBF4-800.0000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL
XTAL OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
XTAL OSC XO 800.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 15.0000MHZ HCMOS SMD
CONN HEADER SMD 24POS 2.54MM