
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 645H |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 125 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 60mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 645H12504C2T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ CMOS
XTAL OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
CAP CER 3900PF 25V C0G/NP0 2220
XTAL OSC XO 125MHZ 2.5V HCSL SMD
HEATSINK 40X40X30MM L-TAB T412
IC REG LINEAR 2.1V 150MA HSNT4-B