
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SaRonix-eCera™ UX |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 125 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | - |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | - |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of UX52C50001 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
CAP CER 2700PF 5KV X7R 2225
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
CONN HEADER VERT 70POS 2.54MM
IC CURRENT MONITOR 3% SOT23-5