
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 637 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 155.52 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 88mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 637P15553I2T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 14.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 166.666666MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL
FUSE BOARD MNT 3.5A 125VAC 63VDC
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 37.5000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD