
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXO75C |
| Package: | Tape & Reel (TR)BulkBulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 12 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 75°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 16mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.063" (1.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXO75C3B381-12.000M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 175.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
TVS DIODE 470.3V 759V DO15
XTAL OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
IC ADC 12BIT SAR 28SO