
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8225 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Not For New Designs |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 33mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of SIT8225AI-G3-25E-25.000000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
3PH WYE SNGL STAGE PWR LINE FILT
MV30 SXGA SD 300MM AV
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL