SIT3372AC-1B2-33NZ74.250000X
Description
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1B2-33NZ74.250000X PDF
Type:VCXO
Frequency:74.25 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):±1570ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-1E9-33NE622.080000T
SiT3373AI-1E9-33NE622.080000T
XTAL OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL