
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CA25 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 40 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS, TTL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 20mA |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CA25C4003ILT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD
XTAL OSC XO 40.0MHZ 3.3V SMD
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVPECL
CONTROL LIQ LEV 24-240VAC/DC DIN